Jak fotografuję?

Zazwyczaj przyjeżdżam trzy godziny przed uroczystością. Piję wtedy kawkę, rozmawiam z domownikami i witam się ze zwierzakami. Powoli zaczynam fotografować, gdy poznam otoczenie.
Fotografuję reportersko i pamiątkowo. Kręcę się i obserwuję. Dokumentuję też Wasze domy, mieszkania lub pokazuję klimat okolicy. Pary często decydują się na mnie, ponieważ łapię uśmiechnięte twarze i pokazuję relacje między ludźmi. Lubię to! Uwielbiam rodzinne, pełne ciepła i otwartości uroczystości.

Zdjęcia ucieszą Waszych Gości

Moje zdjęcia zazwyczaj podobają się nie tylko parze młodej, ale także gościom. To dlatego, że oddaję dużo zdjęć, na których łapię wiele twarzy. Mój styl fotografowania jest dobrą opcją, jeśli chcecie zdjęciami podarować pamiątkę nie tylko sobie, ale także najbliższym :)

Co dostaniecie?

Z dnia ślubu oddaję Wam minimum 600 obrobionych zdjęć w galerii online. Staram się fotografować wszystkich składających życzenia, często robimy zdjęcia rodzinne. W sumie to już 100-200 zdjęć - podobnych do siebie, jednak bardzo ważnych. Świetna pamiątka, która tylko zyska na wartości za kilka lat :) Dodatkowo zamawiam Wam wydruki, abyście mieli pamiątkę na papierze.

W dniu ślubu jestem dla Was

Możemy zorganizować zdjęcia z zimnymi ogniami, zdjęcia rodzinne i obowiązkowo zdjęcie grupowe. Zróbmy krótką sesję ślubną! Często są na to warunki w zielonej okolicy wesela o zachodzie słońca. Dobrze wykorzystać atmosferę tego dnia:)