Jak fotografuję?

Zazwyczaj przyjeżdżam trzy godziny przed uroczystością. Piję wtedy kawkę, witam się ze zwierzakami, wkładam baterie do aparatu. Powoli zaczynam fotografować, gdy przywitam się z Wami, rodziną i poznam otoczenie.
Fotografuję reportersko i pamiątkowo. Kręcę się i obserwuję. Dokumentuję też Wasze domy, mieszkania lub klimat otoczenia miejsca wesela. Pary często decydują się na mnie, ponieważ łapię dużo twarzy i momentów. Pokazuję z bliska relacje między ludźmi. Fajne to jest! Uwielbiam rodzinne, pełne ciepła i otwartości uroczystości.
Fotografuję tak, byście i Wy i Wasi przyjaciele mieli wiele dobrych wspomnień.

Co dostaniecie?

Z dnia ślubu oddaję Wam minimum 600 obrobionych zdjęć w galerii online. Zazwyczaj wychodzi ich więcej - fotografuję bardzo pamiątkowo. Staram się fotografować wszystkich gości składających życzenia, często robimy zdjęcia rodzinne. W sumie to już 100-200 zdjęć - podobnych do siebie wizualnie, jednak bardzo ważnych. Świetna pamiątka, która tylko zyska na wartości za kilka lat :)

W dniu ślubu jestem dla Was

Możemy zrobić sesję w zielonej okolicy wesela (taką kilkunastominutową, aby powstało kilkanaście ciekawych zdjęć do ramki). Możemy też zorganizować zdjęcia z zimnymi ogniami, zdjęcia rodzinne i obowiązkowo zdjęcie grupowe