Chciałbym, by sesja mówiła coś o Was :)

Lubię naturalne, reporterskie, zaobserwowane kadry. Pokażcie mi miejsca, w których czujecie się dobrze. Zrobimy tam trochę pamiątkowych zdjęć.
Przy okazji sesji chciałbym poznać Was przed ślubem. Lubię się zachwycać małymi historiami, gestami i żartami Par, które fotografuję. Dzięki znajomości z Wami lepiej się dopasuję do klimatu wesela i dowiem się czego oczekujecie. Po sesji złapiemy wspólny vibe :)

Dlaczego to dobry pomysł?

Opcja na randkę

Cytując jedną z par, którą fotografowałem: "Sesja narzeczeńska to taka randka z Marcinem, trzecim kołem u wozu, na której robimy zdjęcia."
Możemy po prostu pójść na kawę lub pojechać gdzieś komunikacją miejską, otworzyć winko i zrobić z tej okazji piknik w parku.

Zapoznacie się z aparatem

Stawaliście kiedyś przed obiektywem? Na sesji możecie poznać się z aparatem.
To mały trening. W dniu ślubu będziecie już wtedy przyzwyczajeni :)

Możecie zrobić wydruki

Zdjęcia możecie wydrukować i rozwiesić na weselu lub wręczyć w większym formacie swoim rodzicom. 
Jeśli chcecie, mogę Wam zamówić odbitki z dobrej i sprawdzonej drukarni dla fotografów.

Dostaniecie zdjęcia

Poznałem sporo par, które nie miały wspólnych zdjęć poza selfiakami z telefonu!
Zdjęcia wyślecie swojej rodzinie, oprawicie w ramkę lub ozdobicie nimi tapety swoich telefonów:) Może wykorzystacie przy wystroju wesela?

Kilka pytań i odpowiedzi

1Kto wybiera miejsce na sesję?
Zazwyczaj dopasowuję się do Waszego pomysłu. Myślę, że to świetna rzecz, gdy miejsce sesji nawiązuje do Waszych wspomnień lub zainteresowań. Najczęściej robię sesje na zewnątrz - nad jeziorem, w winnicy lub parku, ale zdarzały się też zdjęcia wewnątrz: w muzeum, w Waszym mieszkaniu, kawiarni czy barze :) Nie robiłem jeszcze sesji w studio!
2Czy pomagasz w ustawianiu się do zdjęć?
Z natury jestem reporterem i obserwatorem. Wierzę, że potraficie się przytulać :) To wystarczy! Lubię obserwować jak wyluzowani otwieracie się przed obiektywem, dlatego na sesji daję Wam swobodę. Podpowiadam czasami gdzie jest ładne światło i mam kilka pomysłów na kadry, jeśli tego potrzebujecie :)
3Kiedy organizujemy sesję?
Sesję możemy zorganizować równie dobrze pół roku, jak i trzy dni przed ślubem. Tak czy siak, dostaniecie zdjęcia przed uroczystością :) Sesje wykonuję od poniedziałku do czwartku, w godzinach popołudniowych. Możemy pojechać gdzieś dalej, bylebyśmy wrócili przed północą do Wrocławia :) Termin sesji ustalamy "last minute", maksymalnie dwa tygodnie przed sesją, gdy już wiemy jakiej pogody możemy się spodziewać.
4W jakich godzinach robimy zdjęcia?
Najlepiej zaczynać fotografowanie około półtora godziny przed zachodem słońca. Wszystko zależy od Waszej dostępności, lokalizacji i tego co chcemy osiągnąć.
5A może lepsza sesja po ślubie?
Moim zdaniem experience sesji narzeczeńskich jest fajniejszy. Są swobodniejsze, naturalne, pozwalają złapać zwyczajne sytuacje. Można wejść w krzaki, komfortowo w zwykłych ubraniach. Powygłupiać się, odpocząć. Sesja ślubna jest większym wyzwaniem. Ślubne stroje są mniej swobodne, szkoda je ubrudzić. Warto też pojechać gdzieś w dalsze miejsce o konkretnej porze - robi się z tego wyzwanie organizacyjne. Mini sesję ślubną wolę zrobić Wam w dniu ślubu. Wystarczy 15-20 minut przy zachodzie słońca. Gotowy bukiet, makijaż, fryzura sprawią, że będziecie świetnie wyglądać na zdjęciach.