Cześć, jestem Marcin

W fotografii ślubnej uwielbiam relacje. Cieszę się, gdy mogę fotografować uśmiechy oraz ciepłe rodzinne chwile, które pojawiają się w dniu ślubu. Lubię, gdy wesele płynie swoim życiem - dopasuję się do niego i naturalnie uchwycę wydarzające się momenty.
Lubię pracować z ludźmi, których lubię, dlatego koniecznie musimy się poznać! Chętnie się spotkam wcześniej na kawie i sesji narzeczeńskiej :) 
W dniu ślubu lubię rozmawiać z gośćmi weselnymi, a rodzice par młodych bardzo mnie lubią (szczególnie mamy 💁🏻‍♂️). W czasie wolnym odpoczywam w naturze, pływam na paddleboardzie i odkryłem niedawno ściankę wspinaczkową. Mam roślinki. Bardzo lubię zespół Son Lux, Łonę i wszelkie elektroniczne eksperymenty z instrumentami klasycznymi. Co roku uczestniczę w festiwalach filmów niezależnych, oglądałem Everything Everywhere All at Once zanim to było modne. Lubię zwierzęta i kiedyś chciałbym mieć swojego kota. Znajdziemy tematy do rozmowy 🙌🏻  Będzie mi bardzo miło jak napiszecie coś o sobie, pisząc z zapytaniem o termin 🙏🏻