Cześć, jestem Marcin

Mam 27 lat i tytuł inżyniera informatyki. Tylko tyle łączy mnie z tą branżą. Ten opis jest jeszcze w budowie (jak cała ta strona), ale to nic. Mam nadzieję, że się Wam spodoba!

Od ośmiu lat fotografuję w całej Polsce. Z natury chłonę dobrą energię i lubię dawać się zaskakiwać. Jestem słuchaczem, więc dobrze współpracuje mi się z ekstrawertycznymi i gadatliwymi parami.
Team koty i herbata. Odpoczywam w naturze, pływam na paddleboardzie i lubię sztukę nowoczesną. Oglądałem Everything Everywhere All at Once zanim to było modne. Jestem także ogromnym fanem Son Lux (którzy tworzyli muzykę do tego filmu).  
Zdjęcia, które robię, często są różnorodne i dynamiczne. Uwagę zwracam na uśmiech i emocje pojawiające się na twarzach Par Młodych oraz ich przyjaciół i rodziny. Śluby fotografuję od 2016 roku, choć pierwsze kroki w tej branży stawiałem jeszcze w liceum.
Lubię naturalne kolory na zdjęciach. Uważam, że dzięki temu zdjęcia pozostają ponadczasowe i pasują do innych fotografii, gdy powiesicie je na ścianie lub ułożycie w albumie :)